У каліфорнійській школі заарештували підривника з бензопилою Кримінальна планета

У каліфорнійській школі заарештували підривника з бензопилою

31.08.2009

Поліція заарештувала 17-річного жителя Каліфорнії, що підірвав саморобні бомби в одній зі шкіл штату, повідомляє агентство Associated Press. Всього до поясу молодої людини було прикріплено не менше десяти вибухових пристроїв, але спрацювали тільки два, причому серйозних каліцтв ніхто не отримав. При собі підривник-аматор мав меч і бензопилу.

Терорист-невдаха увійшов до будівлі середньої школи Хіллсдейл у місті Сан-Матео вранці у понеділок, 24 серпня. Відомо, що він є колишнім учнем цієї школи, але ім'я молодої людини тримають у секреті. Знешкоджувати зловмисника вдалося вчителям і директору, і школа, в якій вчаться 1200 осіб, була негайно евакуйована.

У поліцію спочатку повідомили, що зловмисник був озброєний вогнепальною зброєю, але ці дані не підтвердилися. За деякими даними, перед вторгненням підривника в будівлі була відключена електроенергія. Мотиви злочинця поки що не встановлені, але в поліції упевнені, що при менш сприятливому розвитку подій його дії могли привести до людських жертв.