Поліція ФРН провела облаву на байкеров Кримінальна планета

Поліція ФРН провела облаву на байкеров

31.08.2009

Правоохоронці Бранденбурга закрили і розігнали клуб місцевих байкерів "Chicanos МС Barnim", який був одним з відгалужень відомого байкерськой угрупування "Bandidos", повідомляє Tagesspiegel.

Поліція провела обшуки в центральному приміщенні клубу в місті Еберсвальде (Eberswalde) . Крім того, були обшукані близько 20 квартир байкерів у Барнімі (Barnim), Потсдамі та Берліні. В операції взяли участь понад 260 поліцейських.

Була вилучена велика кількість одиниць холодної і стрілецької зброї: пістолети, рушниці, мачете, самурайські мечі, зірочки, а також ампули з "забороненими речовинами" і майже десять тисяч євро готівкою.

Поліція ініціювала розслідування стосовно 14 членів клубу. За словами міністра внутрішніх справ Бранденбурга Йорга Шенбома (Joerg Schoenbohm), клуб "Chicanos МС Barnim" давно перетворився на прикриття для протизаконної діяльності, рекету, сутенерства і торгівлі наркотиками.

Шенбом також пообіцяв, що спільно зі своїм берлінським колегою Ерхартом Кертінгом (Ehrhart Koerting) добиватиметься федеральної заборони байкерських угрупувань, зокрема таких як "Hell Angels" і "Bandidos".

Як наголошується, останнім часом у Берліні і Бранденбурзі почастішали зіткнення ворогуючих байкерів. Так 14 серпня на вулиці Берліна був застрелений 33-річний член одного з угрупувань. Поліція здійснила ряд заходів, щоб уникнути загострення протистояння, провела обшуки і затримання.