Кріс Браун засуджений до громадських робіт за побиття Ріанни Кримінальна планета

Кріс Браун засуджений до громадських робіт за побиття Ріанни

31.08.2009

Кріс Браун Суд Лос-Анджелеса у вівторок, 25 серпня, ухвалив вирок американському співаку Крісу Брауну, який визнав себе винним у побитті своєї подруги - популярної співачки Ріанни, повідомляє Associated Press.

Брауна засуджено до шести місяців громадських робіт і п'ятирічного перебування під наглядом поліції. У громадських роботах Браун братиме участь в штаті Вірджинія, де він постійно проживає. За даними журналу People, Браун буде відчищати стіни від граффіті, прибирати сміття з газонів і мити машини.

Крім того, Брауну протягом п'яти років заборонено вступати у будь-які контакти з Ріанною, зокрема телефонувати і відправляти листи електронною поштою. Йому також не можна наближатися до співачки ближче, ніж на 100 метрів в звичайному житті або на 10 метрів, якщо вони опиняться на одному заході.

Кріс Браун побив співачку Ріанну, з якою він тоді зустрічався, у лютому 2009 року напередодні вручення музичної премії "Греммі". У результаті ні Браун, ні Ріанна на урочистій церемонії так і не з'явилися. Співачка не змогла показатися на публіці із слідами побоїв, а Браун опинився за гратами. Пізніше Браун був випущений на свободу під заставу в 50 тисяч доларів.

Суд Лос-Анджелеса приступив до слухання справи про побиття Ріанни у червні 2009 року. Браун визнав свою провину в побитті співачки, що дозволило йому розраховувати на м'якший вирок. Інакше йому загрожувало максимальне покарання до п'яти років позбавлення волі.