Техаського шерифа посадили за співпрацю з наркокартелем Кримінальна планета

Техаського шерифа посадили за співпрацю з наркокартелем

31.08.2009

Колишнього шерифа техаського округу Стар засуджено до тюремного ув'язнення за участь у контрабанді наркотиків, повідомляє агентство Associated Press. Як встановив суд, Реймундо Герра (Reymundo Guerra) заробив на співпраці з мексиканськими злочинцями тисячі доларів, і тепер йому доведеться провести за гратами п'ять років і чотири місяці.

Спочатку Герру загрожував набагато більший термін, але він пішов на співпрацю із слідством і полегшив своє покарання. Як відзначає San Antonio Express-News, шериф залишився задоволений вироком. 52-річний Герра почне відбувати термін 28 вересня. Пізніше, в жовтні, повинен бути винесений вирок Хосе Карлосу Інохосе (Jose Carlos Hinojosa), колишньому мексиканському поліцейському, якого вважають керівником злочинного об'єднання державних службовців двох країн.

Звинувачення проти Герри і ще 14 злочинців, що допомагали "Картелю Мексиканської затоки" перевозити марихуану і кокаїн через кордон, були висунуті у жовтні 2008 року. Після того, як екс-шериф у травні визнав свою провину, слідство заарештувало ще 28 підозрюваних. Герра - другий підряд шериф округу Стар, розташованого на межі з Мексикою, якому належить відбувати тюремний термін.