Меру Бійська пред'явлено звинувачення в перевищенні посадових повноважень

Кримінальна планета

Меру Бійська пред'явлено звинувачення в перевищенні посадових повноважень

12.11.2009

Мер Бійська

Відділ з розслідування особливо важливих справ слідчого управління СКП РФ в Алтайському краї пред'явив звинувачення меру Бійська Анатолію Мосієвському. Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету. Глава алтайського міста звинувачується в перевищенні посадових повноважень (частина 2 статті 286 УК РФ).

За даними слідства, в 2006 році адміністрація Бійська уклала договір оренди земельної ділянки із ЗАТ "Барнаул-Моторс", яке придбало в місті будівлю для спорудження автосалону. У липні 2008 року на засіданні містобудівної ради Мосієвський зажадав від директора "Барнаул-Моторс" перерахувати до бюджету Бійська "15 мільйонів рублів на безвідплатній основі".

При цьому Мосієвський підкреслив, що в тому випадку, якщо бізнесмен відмовиться перерахувати гроші, то міська адміністрація розірве з його компанією укладену раніше угоду оренди земельної ділянки. Після цього директор "Барнаул-Моторс" був змушений перевести на рахунок фінансового управління адміністрації Бійська 100 тисяч рублів.

Зараз розслідування кримінальної справи відносно Анатолія Мосієвського триває. Мер Бійська знаходиться під підпискою про невиїзд.