Офіцер Генштабу викинув з вікна 8-го поверху двох прийомних дочок

Кримінальна планета

Офіцер Генштабу викинув з вікна 8-го поверху двох прийомних дочок

12.11.2009

Карта района происшествия сервиса Nakarte.ru

Стосовно офіцера одного з управлінь Генштабу РФ Миколи Захаркіна порушено кримінальну справу за статтею "замах на вбивство двох і більше людей". Слідство встановило, що в ніч на 12 листопада військовослужбовець викинув з вікна квартири на восьмому поверсі двох своїх прийомних дочок 2001 року народження.

Як розповів глава Слідчого управління СКП РФ у столиці Анатолій Багмет, інцидент відбувся близько 01:25 за адресою вулиця Саянська, будинок 5. 30-річний військовослужбовець військової частини номер 11135 у званні капітан-лейтенанта затриманий, запобіжний захід стосовно нього не вибраний.

Постраждалі дівчатка отримали важкі травми, але залишилися живі. Одна з них із струсом головного мозку, численними переломами і розривами внутрішніх органів знаходиться у важкому стані. Її сестра уникнула таких же серйозних пошкоджень, оскільки впала на крону дерева. Її стан оцінюється як середньої тяжкості.

Слідство вважає, що злочин було здійснено в стані алкогольного сп'яніння. У слідчому управлінні уточнили, що офіцер направив матері дівчаток SMS-повідомлення наступного змісту: "Можеш попрощатися з Дашею і Катею".