Главу регіонального відділення ФСФР посадили на п'ять років

Кримінальна планета

Главу регіонального відділення ФСФР посадили на п'ять років

12.11.2009

Щенніков

Керівник відділення Федеральної служби з фінансових ринків (ФСФР) у Східно-Сибірському регіоні Владислав Щенніков визнаний винним в отриманні хабара. Про це повідомляється на офіційному сайті Слідчого комітету при прокуратурі РФ.

Щенніков і його знайома Ольга Платонова були затримані співробітниками управління ФСБ у Іркутській області  в момент отримання великої грошової суми від одного з членів ради директорів АТ "Іркутський завод розліву мінеральних вод" Руслана Коковіна.

Підприємець звернувся в прокуратуру після того, як Щенніков зажадав у нього 300 тисяч рублів за підписання документів з державної реєстрації додаткового випуску акцій підприємства. Відмовитися від дачі хабара Коковін не міг, оскільки емісія акцій була необхідна АТ "ІЗРМВ" для виконання умов договору з банком-кредитором.

Суд засудив Щеннікова до п'яти років позбавлення волі в колонії строгого режиму. Його співучасниця Платонова отримала умовний термін - 7 років позбавлення волі. Захист заявив, що вироком Платонової він задоволений, а вирок Щеннікова адвокат залишив без коментарів.