Володимир Барсуков засуджений до 14 років колонії

Кримінальна планета

Володимир Барсуков засуджений до 14 років колонії

12.11.2009

Володимир Барсуков

Підприємець Володимир Барсуков (Кумарін), визнаний винним в проведенні рейдерськіх захоплень, засуджений до 14 років колонії строгого режиму і штрафу в 1 мільйон рублів. Вирок був ухвалений у Московському міському суді на виїзному засіданні Куйбишевського суду Санкт-Петербурга, що відбулося 12 листопада.

Також ухвалений вирок решті семи фігурантів справи, визнаних винними у ході засідання. Найстрогіше покарання було призначено Вячеславу Дрокову - 15 років колонії строгого режиму і 1 мільйон рублів штрафу. Інші шість обвинувачених отримали від 5 до 13 років в'язниці.

Сторона звинувачення вимагала для Барсукова 15 з половиною років в'язниці; решту обвинувачених прокурор попросив засудити до різних термінів - від 5,5 до 16 років.

Володимир Барсуков, один з керівників Петербурзької паливної компанії, був затриманий в серпні 2007 року. За даними звинувачення, в 2005-2006 роках створене Борсуковим угрупування провело 13 рейдерськіх захоплень різних будівель в Санкт-Петербурзі, зокрема ресторану "Петербурзький куточок" і універсаму "Смольнинський". Крім рейдерства, фігуранти справи звинувачувалися у відмиванні грошей і шахрайстві в особливо великих розмірах.

Проти Барсукова також порушено кримінальну справу за підозрою в організації замаху на власника Петербурзького нафтового терміналу Сергія Васильеєва і вбивства власного охоронця. Розслідування цієї справи поки що не завершене.