На острові Гаїті спійманий росіянин з 11 кілограмами кокаїну

Кримінальна планета

На острові Гаїті спійманий росіянин з 11 кілограмами кокаїну

13.11.2009

Кокаїн

У Домініканській республіці, в аеропорту Пунта-Кана затриманий росіянин, що намагався вивезти до Москви більше 10 кілограмів кокаїну. Як повідомляється на сайті домініканського Директорату з контролю за обігом наркотиків (DNCD), затримання відбулося в ніч на четвер, 12 листопада.

25-річний громадянин РФ Володимир Федоров збирався вилетіти до Москви рейсом UN554 авіакомпанії Трансаеро. 10 упаковок з кокаїном загальною масою 10 кілограмів 810 грамів він збирався пронести в ручній поклажі, поклавши їх в пакети з меленою кавою. Як відзначають фахівці DNCD, такий спосіб наркокур'єри використовують, щоб обійти собак, які шукають наркотики.

Одночасно з Федоровим домініканські правоохоронці затримали 46-річну громадянку Голландії, що намагалася перевезти кокаїн до Цюріха. Жінка збиралася доставити до Швейцарії близько трьох кілограмів наркотика, заховавши під одягом 30 маленьких пакетів з ним.

За даними домініканських правоохоронних органів, громадяни РФ і Голландії, прибулі в країну за туристичними візами, працюють на злочинні угрупування, що займаються контрабандою наркотиків. Поліцейські намагаються з'ясувати, як вони дістали кокаїн в Доміникані, і кому він призначався в Росії та Швейцарії.