Депортований із США німець намагався шантажувати Синді Кроуфорд

Кримінальна планета

Депортований із США німець намагався шантажувати Синді Кроуфорд

13.11.2009

Еді Каялар

Депортованому із США громадянину Німеччини заочно пред'явлені звинувачення в здирництві 100 тисяч доларів у моделі Синді Кроуфорд і її чоловіка Ранде Гербера, повідомляє Los Angeles Times.

Згідно опублікованим судовим документам, 26-річний німець Еді Каялар вимагав від Кроуфорд і її чоловіка гроша за фотографію восьмирічної дочки пари. Каялар зателефонував Кроуфорд у липні 2009 року і заявив, що у нього є знімок, на якому дівчинка в розстебнутому одязі і із заткнутим ротом прив'язана до стільця. Він сказав, що хоче віддати фото батькам, щоб воно не потрапило в пресу.

Гербер погодився зустрітися з Каяларом. Німець заявив, що знаходиться у скрутному матеріальному становищі і хотів би отримати компенсацію за фото, яке він, інакше, передасть жовтій пресі. Каялар стверджував, що вкрав фотографію у колишньої няні дочки Кроуфорд, яка була звільнена в червні. Німець також стверджував, що номер телефону моделі він знайшов в мобільному телефоні няні, коли та спала.

Гербер заплатив Каялару тисячу доларів за знімок. Дівчинка розповіла батькам, що фотографія була зроблена під час гри в "грабіжників і поліцейських". Згодом вимагач знову зателефонував парі і зажадав ще грошей, заявивши, що має в своєму розпорядженні ще декілька копій фотографії. Після цього місцеві правоохоронці виявили, що Каялар знаходиться в США нелегально, і німця депортували. Проте, він продовжив шантажувати Кроуфорд і Гербера з Штутгарта.

Якщо Каялар буде екстрадований до США і визнаний винним, йому загрожує покарання до 2 років позбавлення волі.