Шахраї купили будинок на гроші Курта Кобейна
Кримінальна планета

Шахраї купили будинок на гроші Курта Кобейна

11.03.2008

Курт Кобейн Шахраї використовували номер поліса соціального страхування Курта Кобейна для придбання особняка у Нью-Джерсі вартістю три мільйони доларів, повідомляє United Press Association. Вдова Кобейна, 43-річна співачка Кортні Лав, розповіла поліції, що знала про дії шахраїв дуже давно, проте не робила ніяких дій з причин особистого характеру.

За словами Лав, вона дізналася про те, що статок її колишнього чоловіка став об'єктом шахрайства ще в 2003 році. Людям, що купували автомобілі і обготывлювали чеки від імені Кобейна, вдалося одержати 188 кредитних карток на ім'я музиканта. Загальні збитки від дій шахраїв оцінюються більш ніж в 70 мільйонів доларів.

Впродовж останнього часу Кортні Лав боролася з наркотичною залежністю і не контролювала власне фінансове становище. Вона навіть була змушена продати чверть музичної спадщини групи Nirvana, що дісталася їй після смерті чоловіка.

На її думку, це один з найбільших фактів розкрадання особистих даних в США, і вона має намір добитися того, щоб злочинці постали перед судом. "Я знаю, хто це зробив", - заявила співачка.

Статок Курта Кобейна щороку зростає більш ніж на 40 мільйонів доларів завдяки незгасній популярності групи Nirvana. Велика частина цих грошей йде до фонду дочки Кобейна і Лав – Френсіс Бін, якій зараз 14 років.

Лідер культової рок-групи Nirvana Курт Кобейн застрелився в квітні 1994 року у віці 27 років. За свою недовгу історію група випустила три студійних і два концертні альбоми (один – компіляція "From the Muddy Banks of the Wishkah – був випущений посмертно в 1996 році), що розійшлися тиражем більше 50 мільйонів екземплярів.

Після трагічної загибелі співака популярність групи не згасла, і сингли та композиції, що раніше не видавалися, незмінно займають перші сходинки в музичних чартах.