Жителю Гоа пред'явлено звинувачення у вбивстві 15-річної британки
Кримінальна планета

Жителю Гоа пред'явлено звинувачення у вбивстві 15-річної британки

11.03.2008

Скарлет Кілінг Жителю індійського штату Гоа Самсону Де Суза (Samson D'Souza) пред'явлено офіційне звинувачення в згвалтуванні і вбивстві 15-річної британки Скарлет Кілінг (Scarlett Keeling). Як повідомляє телеканал Sky News, чоловік зізнався в суді, що спілкувався з дівчиною за годину до її загибелі. Проте Де Суза заперечує, що напав на неї.

Мати загиблої Файона Маккеоун (Fiona MacKeown), у свою чергу, висловила побоювання, що місцева влада просто знайшли "офірного цапа". Коли тіло Скарлет було виявлено, поліція відмовлялася визнати подію вбивством, стверджуючи, що дівчина потонула. Проте мати наполягла на проведенні експертиз, які виявили сліди насильства на тілі підлітка.

Тіло Кілінг було виявлено на пляжі 18 лютого. Поліція затримала декілька чоловіків, в компанії яких дівчинку бачили в день загибелі. У понеділок, 10 березня, стало відомо, що за підозрою в її вбивстві заарештований 28-річний (за іншими даними, 29-річний) Де Суза. За індійськими законами, він повинен був постати перед судом протягом 24 годин після арешту.