У Таїланді судять канадського вчителя-педофіла
Кримінальна планета

У Таїланді судять канадського вчителя-педофіла

11.03.2008

Крістофер Пол Нейл У Таїланді у понеділок, 10 березня, розпочався суд над канадським вчителем, який звинувачується в згвалтуванні місцевого хлопчика. Як повідомляє телеканал Sky News, 32-річному Крістоферу Нейлу (Christopher Neil) загрожує до 20 років в'язниці. Підсудний перед початком слухань висловив надію на те, що в Таїланді є правосуддя. Він не визнає себе винним.

Нейл був заарештований тайськими правоохоронцями у жовтні 2007 року. Раніше він був оголошений в розшук Інтерполом за підозрою в згвалтуванні 12 хлопчиків. Спочатку в повідомленнях про канадського вчителя-педофіла він фігурував під псевдонімом Віко. Ім'я педофіла стало відомо тільки після арешту.

Інтерпол зацікавився Віко після виявлення в інтернеті 200 фотографій, що свідчать про сексуальні домагання чоловіка до в'єтнамських і камбоджійських хлопчиків, деяким з яких, імовірно, було не більше шести років. Також в Мережі були знайдені спотворені фото самого педофіла, які вдалося відновити, дякуючи чому Нейла змогли вистежити.

З'ясувалося, що Нейл якийсь час жив в Південній Кореї, де викладав англійську мову. Проте після початку масштабної акції з його упіймання вирішив переїхати до Таїланду.

Дев'ятирічний тайський хлопчик, за згвалтування якого Нейла судять в даний час, побачив фото чоловіка по телевізору. Хлопець розповів, що за секс з канадцем одержав близько 20 доларів. Сторона звинувачення стверджує, що має в своєму розпорядженні 70 фотографій, які підтверджують його причетність до насильства над дітьми.

Повідомляється, що слухання у справі Нейла будуть продовжені 2 червня.