Розважальний сайт заплатив 165 тисяч доларів за доказ у справі О. Дж. Сімпсона
Кримінальна планета

Розважальний сайт заплатив 165 тисяч доларів за доказ у справі О. Дж. Сімпсона

14.03.2008

О. Дж. Сімпсон Американський сайт TMZ.com, що спеціалізується на новинах і чутках про життя знаменитостей, заплатив 165 тисяч доларів за аудіозапис скандалу між колишнім футболістом О. Дж. Сімпсоном і колекціонерами в номері готелю в Лас-Вегасі, повідомляє у понеділок The Smoking Gun.

За даними сайту The Smoking Gun, аудіоплівка була записана одним з колекціонерів, який спочатку продав її TMZ.com, а потім вже представив суду її копію як доказ провини Сімпсона. Колекціонер, як стверджується, сам зв'язався з TMZ.com і оцінив аудіозапис в два мільйони доларів. В ході переговорів представникам сайту вдалося знизити ціну плівки, і у результаті вона була продана за 165 тисяч доларів.

Операція між колекціонером і сайтом була укладена у вересні 2007 року, проте відомо про неї стало лише на початку березня 2008 року. Представники TMZ.com, до якого The Smoking Gun звернувся за коментарями, підтвердили, що у них є аудіозапис скандалу за участю Сімпсона в готелі в Лас-Вегасі, проте не стали уточнювати, на яких умовах їм вдалося придбати цю плівку.

О. Дж. Сімпсон - колишній актор і гравець в американський футбол, за даними слідства, 14 вересня 2007 року разом з декількома своїми знайомими увірвався в номер в готелі в Лас-Вегасі, де зупинилися колекціонери спортивних раритетів. Погрожуючи зброєю нападники примусили їх віддати декілька цінних предметів, які, як стверджує Сімпсона, були викрадені з його колекції. 16 вересня Сімпсон був заарештований, проте незабаром відпущений під заставу.

На початку січня 2008 року Сімпсон знов опинився за гратами за порушення умов звільнення під заставу. Суд знову дозволив йому вийти на свободу, проте сума застави була збільшена удвічі - з 125 тисяч доларів до 250 тисяч.

Сімпсон і два співучасники - Чарльз Ерліх і Кларенс Стюарт - стверджують, що не вривалися в готельний номер і не погрожували колекціонерам зброєю. Постраждала сторона наполягає на протилежному. Очікується, що суд у справі про напад на колекціонерів розпочнеться 7 квітня 2008 року.