Сіцілійський гід написав путівник по мафії
Кримінальна планета

Сіцілійський гід написав путівник по мафії

14.03.2008

Кадр з фільму Хрещений батько В Італії вийшов путівник по мафії. Як пише The Guardian, автором книги є Августо Каваді (Augusto Cavadi), що працює гідом на Сіцілії. За його словами, книга включає десять питань, які йому завжди задають туристи, серед них - як виглядає мафіозі, чи буде мафія існувати вічно, чи дійсно мафія не вбиває священиків і чому за кожні десять днів не відбувається жодної перестрілки між бандитами.

55-сторінкова книга кишенькового формату коштує п'ять з половиною євро.

Каваді вважає, що його книга, випущена на італійській, англійській, японській, німецькій, іспанській і французькій мовах, буде затребувана не тільки іноземними туристами, але й італійцями. За словами Каваді, деякі італійці наполягають на тому, що разом з "поганими" мафіозі існують і "хороші", які не вбивають людей.

При цьому, як відзначає автор путівника, розпізнати мафіозі часто непросто - зазвичай вони елегантні, ввічливі і обертаються у вищому суспільстві. "Я був знайомий з багатьма з них, - розповідає Каваді, - і дізнавався, що це були мафіозі, лише коли їх заарештовували".