Переслідувач Джоді Фостер "замінував" аеропорт Лос-Анджелеса
Кримінальна планета

Переслідувач Джоді Фостер "замінував" аеропорт Лос-Анджелеса

14.03.2008

Джоді Фостер Жителя Массачусетса, який надсилав протягом декількох років листи з погрозами знаменитій кіноактрисі Джоді Фостер (Jodie Foster), заарештовано у вівторок за помилкове повідомлення про вибуховий пристрій, нібито закладений в аеропорту Лос-Анджелеса, повідомляє AFP.

Лист з повідомленням про бомбу, в якому згадувалося ім'я Джоді Фостер, адміністрація аеропорту отримала наприкінці грудня 2007 року. Вибуховий пристрій виявлено не було, а в ході розслідування з'ясувалося, що подібні послання одержали ще близько 100 адресатів, які проживають в Лос-Анджелесі і його передмістях. Правоохоронним органам вдалося встановити відправника цих листів, яким виявився 42-річний Майкл Смігал (Michael Smegal).

Ця людина з 2004 року слала анонімні листи з погрозами на адресу Джоді Фостер. У 2005 році, коли поліція його затримала, Смігал пообіцяв більше не турбувати знамениту актрису. Фостер з того часу не одержувала послань від цієї людини.

За звинуваченням в помилковому сигналі про закладений в аеропорту вибуховий пристрій Смігалу загрожує до 10 років в'язниці і штраф до 250 тисяч доларів. Дата суду поки що не призначена.