Американець зізнався в інтимних зв'язках з азіатськими дівчатками
Кримінальна планета

Американець зізнався в інтимних зв'язках з азіатськими дівчатками

14.03.2008

Вільям Констейбл Житель США, звинувачений в сексуальних контактах з азіатськими дівчатками, визнав себе винним. Як передає AP, в ході слухань, що проходять в суді Бостона, 54-річний Вільям Констейбл зізнався в семи випадках сексуальної експлуатації неповнолітніх, а також в зберіганні дитячої порнографії.

Чоловік був заарештований у жовтні 2007 року, після того, як забув в номері готелю свою камеру. Готельні працівники оглянули її і виявили знімки, на яких дорослий чоловік займався сексом з малолітніми дівчатками. Камеру передали поліцейським, які розшукали Констейбла. В ході обшуку, проведеного в його будинку, були виявлені десятки касет і дисків з аналогічними матеріалами.

В ході слідства з'ясувалося, що, починаючи з 1993 року, Констейбл практично щорічно відвідував Таїланд, Камбоджу і В'єтнам. Надаючи свідчення в поліції, чоловік зізнався, що мав інтимні стосунки з 30 неповнолітніми азіатками. За даними слідства, деяким з них було п'ять-сім років.

Представник звинувачення зажадав засудити Констейбла до 25 років тюремного ув'язнення і штрафу в 50 тисяч доларів. Мінімальний термін, який загрожує підсудному, становить 15 років.