Шанувальницю Брюса Спрінгстіна посадили на 8 років за вбивство бойфренда
Кримінальна планета

Шанувальницю Брюса Спрінгстіна посадили на 8 років за вбивство бойфренда

14.03.2008

Брюс Спрінгстін на концерті В Австралії прихильницю відомого долю-співака Брюса Спрінгстіна засудили до восьми років в'язниці за вбивство свого бойфренда.

Як повідомляє CNN з посиланням на місцеву пресу, жінка вийшла з себе після того, як коханий не дав їй послухати платівку улюбленого виконавця. Схопивши на кухні ніж вона штрикнула співмешканця, а потім випила жменю пігулок, сподіваючись отруїтися до приїзду поліції.

"Я не розумію, як можна не любити Брюса Спрінгстіна. Мені 49 років і я маю право слухати те, що мені подобається", - заявила на суді Чи Карен Купер (Karen Lee Cooper).

За її словами, коханий весь час нею командував, і за два роки сумісного життя вона від цього "дуже втомилася". В той же час в останньому слові вона розкаялася в скоєному і заявила, що її друг не заслужив на таку смерть.

Брюс Спрінгстін - американський рок-співак, виконавець власних пісень, автор таких хітів, як "Hungry Heart", "Born to Run" і "Streets of Philadelphia". На сцені трудиться вже 40 років, багато критиків вважають його продовжувачем справи Боба Ділана і визнають його записи еталоном рок-музики.

Платівку Спрінгстіна "Born in USA", випущену в 1984 році, інтернет-користувачі визнали кращим рок-альбомом всіх часів. Спрінгстін також відомий своїми добродійними і соціально-спрямованими акціями.