Американські фінансові шахраї надурили 15 тисяч британців
Кримінальна планета

Американські фінансові шахраї надурили 15 тисяч британців

14.03.2008

О. Дж. Сімпсон Близько 15 тисяч британців стали жертвами фінансових махінацій Пола Гантера і його дочки Зібіа (Paul Robert Gunter і Zibiah Joy Gunter) із США, повідомляє The Guardian. Американським шахраям, яким 13 березня було пред'явлене звинувачення, загрожує понад сто років тюремного терміну і можливий штраф у розмірі 70 мільйонів доларів (34,5 мільйонів фунтів стерлінгів) за продаж акцій неіснуючих компаній.

Як уточнює Daily Mail, британці, в основному люди літнього віку, переказували свої кошти до Флоріди, думаючи, що купують акції процвітаючих фірм. Як заявили представники Великобританії, з 2005 року Гантери використовували більше 50 назв "фірм-пустушок".

Слідство у справі Гантеров є лише частиною загального розслідування, що стосується діяльності організацій, що продають ризиковані цінні папери. Жертвами подібних махінацій вже стали тисячі британців.

Цікаво, що на своїй сторінці в MySpace Зібіа Гантер 13 березня повідомила, що збирається провести чудовий день, проте її заарештували.