Радіо ВВС 4 дізналося про невдалий замах на Міка Джаггера

Кримінальна планета

Радіо ВВС 4 дізналося про невдалий замах на Міка Джаггера

03.03.2008

Мік Джаггер Лідер рок-групи The Rolling Stones в 1969 році завдяки випадку уникнув замаху, підготовленого членами угрупування байкерів Hell's Angels, повідомляє британська газета The Telegraph.

Про змову розповідається в першому випуску передачі "100 років ФБР" на радіо ВВС 4, який вийде в ефір у понеділок. Причиною конфлікту між байкерами і Джаггером стало вбивство 18-річного фаната на концерті у місті Альтамонт на півночі Каліфорнії, яке імовірно вчинили члени Hell's Angels.

Як розповів в інтерв'ю ВВС 4 колишній агент ФБР Марк Янг (Mark Young), інцидент в Альтамонті настільки розсердив Джаггера, що він присягнувся ніколи не вдаватися до допомоги байкерів як добровільних охоронців на концертах. Щоб помститися рок-співаку, ті вирішили убити його, стверджує джерело.

Передбачувані вбивці мали намір підібратися до будинку Джаггера на Лонг-Айленді з боку моря. Проте в результаті шторму їх катер перекинувся, і всі байкери опинилися за бортом. Ніхто з них не потонув, але вони відмовилися від спроб ліквідовувати лідера The Rolling Stones.

Чи повідомили самому Джаггеру про невдалу спробу замаху на нього, не зрозуміло. Газеті поки що не вдалося отримати коментарі у представників співака.

За матеріалами ШОВБІЗУА: Новини шоу-бізнесу