Радикальні "зелені" спалили у США три шикарні особняки
Кримінальна планета

Радикальні "зелені" спалили у США три шикарні особняки

03.03.2008

Один із будинків на вулиці мрії Представники радикальних захисників природи з організації "Фронт звільнення Землі" (ELF) спалили три шикарні особняки в передмісті Сієттла, повідомляє у понеділок агентство AP. Удома, побудовані з використанням новітніх будівельних технологій і обставлені за останнім словом інтер'єрної моди, за словами компанії-забудовника, були побудовані з екологічно чистих матеріалів.

Збитки від пожежі, в якій частково постраждали ще два будинки, оцінюються більш ніж в сім мільйонів доларів. Всі будинки, площею від 390 до 440 квадратних метрів, розташовані на так званій "Вулиці мрії" (Street of Dreams). Вони були порожні, і при пожежі ніхто не постраждав. Як відзначає агентство, члени "Фронту звільнення Землі" з початку 1990-х років неодноразово здійснювали подібні акції, США, що класифікуються владою, як побутовий тероризм.

За даними ФБР, "Фронт" не має організованої структури і керівництва. Окремі осередки активістів чинять дії, що завдають економічних збитків компаніям, які, на їх думку, шкодять навколишньому середовищу, і покладають відповідальність на "Фронт звільнення Землі".