Вбивця зізнався у злочині батькові своєї жертви
Кримінальна планета

Вбивця зізнався у злочині батькові своєї жертви

07.03.2008

Кейт Біглі Британець, засуджений за вбивство своєї знайомої під час їх першого побачення, написав лист батькові жертви. Як повідомляє Sky News, в цьому посланні вбивця зізнався у скоєному злочині. Наголошується, що лист було написано ще під час слідства, проте відомо про нього стало тільки тепер.

Як встановив суд, 32-річна підприємниця Кейт Біглі (Kate Beagley) у травні 2007 року відправилася на побачення з 27-річним інструктором з фітнесу Карлом Тейлором (Karl Taylor), з яким вона познайомилася декількома днями раніше в клубі.

Під час зустрічі молоді люди сиділи на лавці на березі Темзи, в південно-західній частині Лондона. Побачення закінчилося тим, що чоловік напав на знайому з ножем і завдав їй понад 30 ударів. Потім Тейлор забрав телефон і машину дівчини. Тіло Біглі було пізніше виявлено в іншій частині міста.

За скоєний злочин інструктор був засуджений до довічного ув'язнення з правом подати прохання про звільнення не раніше, ніж через 30 років. Не дивлячись на написаний лист, під час суду Тейлор стверджував, що дівчина скаржилася йому, що нещасна, а потім вчинила самогубство на його очах.