У Нью-Джерсі запобігли захопленню школи
Кримінальна планета

У Нью-Джерсі запобігли захопленню школи

07.03.2008

Школа міста Бельведер Поліція разом із співробітниками ФБР запобігла нападу на школу в місті Бельведер, штат Нью-Джерсі, передає в середу Aassociated Press. За підозрою в організації нападу була зарештована одна людина.

Заарештований, Джеймс Шипс 22 роки, звинувачується у створенні помилкової тривоги, терористичних погрозах і опорі при затриманні. Шипс був поміщений під варту, проте пізніше звільнений під заставу в 50 тисяч доларів.

Розслідування цієї справи почалася тиждень тому, коли до співробітників школи дійшла інформація про те, що 17-річний учень складає список учнів і вчителів, яких треба убити.

Адміністрація школи сповістила поліцію Бельведера, яка зв'язалася з поліцією штату, з ФБР і місцевою об'єднаною групою по боротьбі з тероризмом. Поліцейські опитали дев'ятьох знайомих студента, що складав список. Всі опитані - четверо дорослих і п'ять підлітків - проживають в Бельведері. Невідомо, чи були серед опитаних учні Бельведерської школи.

Поліції вдалося з'ясувати, що на школу планувалося зробити "бойовий" напад. Декілька чоловік, причетних до нього, займалися пошуком можливих шляхів відходу з школи після захоплення.

Поліцейські повідомили про підготовлюваний напад батькові підлітка, що готував "чорний список". Той добровільно здав поліції зброю, що було у нього удома, зареєстровану за всіма правилами. За словами поліцейських детективів, батько активно допомагав слідству.

Його син, ім'я якого не розголошується, був відправлений на примусову психіатричну експертизу. Поки що слідство не висунуло проти нього ніяких звинувачень.