Гольфіста судитимуть за убитого м'ячем яструба
Кримінальна планета

Гольфіста судитимуть за убитого м'ячем яструба

07.03.2008

Тріпп Айзенауер Канадський гольфіст Тріпп Айзенауер постане перед судом за умисне вбивство красноплечого канюка (птах сімейства яструбиних). Спортсмен убив птаха, який заважав зйомкам кліпу з його участю, причому гольфіст посилав м'ячі у бік яструба доти, поки один з них не потрапив йому в голову, повідомляє Associated Press.

Звинувачення Айзенауеру пред'явило товариство Humane Society, що зокрема займається охороною тварин. Коли гольфіст з'явиться перед судом, поки що невідомо. Йому загрожує тюремне ув'язнення на строк до 14 місяців і штраф у розмірі 1500 доларів.

За словами очевидців, яструб сів на полі для гольфу, де записувався кліп, і його крики стали заважати роботі знімальної групи. Спочатку Айзенаеур підібрався до птаха на спеціальному електрокарі, але не зумів потрапити в красноплечого канюка.

Яструб продовжував заважати зйомкам кліпу, і тоді гольфіст знов наблизився до нього і посилав м'ячі в сторону птаха до тих пір, поки один з них не потрапив йому в голову. Яструб, у якого пішла кров з обох ніздрів, помер від одержаних пошкоджень і був похований на полі для гольфу.

Звукорежисер знімальної групи Джетро Сенгер розповів, що за діями Айзенаеура спостерігали близько 15 осіб, і ніхто з них не втрутився. Сенгер додав, що вбивство птаха не було записано на відео.

Тріпп Айзенауер (його справжнє ім'я - Джон Генрі Айзенауер третій) вже заявив, що жалкує про те, що трапилося. За словами спортсмена, він не намагався убити птаха, а хотів налякати його і примусити відлетіти. Гольфіст підкреслив, що він дуже любить звірів, додавши, що у нього удома живуть три коти, яких він узяв з притулку для тварин.