Українські комуністи запропонували ввести політичну кастрацію

20/10/2009

Адам МартинюкДепутат Верховної Ради від Компартії України Адам Мартинюк 20 жовтня заявив про необхідність позбавляти пасивного виборчого права ті партії, члени яких були викриті в педофілії, повідомляє ІА "Українські новини".

"Давайте введемо таке поняття, як політична кастрація. Якщо політична партія матиме в своїх лавах таких негідників, які є в нашому сесійному залі, то цю партію – слід каструвати років на 5-10 у виборчих правах, щоб вона не мала права засідати ні в парламенті, ні в місцевих органах", - запропонував народний обранець на засіданні Ради під час обговорення закону про зняття депутатської недоторканності.

Про те, як відреагували колеги Мартинюка на його пропозицію, не повідомляється.

Раніше інший депутат - регіонал Володимир Сівкович - зареєстрував законопроект про посилення відповідальності за педофілію, зокрема, за введення примусової хімічної кастрації.

Його підтримав депутат Ради Микола Катеренчук (Блок "Наша Україна-Народна Самооборона"). Він висловився за довічний термін для злочинців такого роду.

Розмови про покарання за злочини проти статевої недоторканності неповнолітніх на Україні з новою силою почалися минулого тижня. 13 жовтня в країні почав розгоратися гучний скандал, в рамках якого трьох депутатів Ради від БЮТ назвали серед потенційно причетних до розбещення малолітніх.

Самі ці депутати називають абсурдом будь-які розмови про свою причетність до педофілії.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини