Голову банку ВЕФК звинуватили в шахрайстві на 500 мільйонів рублів

20/10/2009

Колишньому власнику пітерського банку ВЕФК Олександру Гітельсону пред'явлено нове звинувачення в шахрайстві на 500 мільйонів рублів, пише "Газета" (GZT.RU).

Це звинувачення було додано до статті 160 КК РФ ("Привласнення або розтрата"), по якій відносно Гітельсона була спочатку порушена кримінальна справа. Як повідомило видання адвокат Гітельсона Оксана Михалкіна, звинувачення в шахрайстві було пред'явлено її підзахисному ще в серпні. При цьому в ЗМІ ця інформація потрапила лише 19 жовтня на засіданні Басманного суду Москви.

Друге звинувачення Гітельсону було пред'явлено після того, як в СКП РФ звернувся депутат Держдуми Аднан Музикаєв. Як розповіла Михалкіна, він стверджував, що восени 2008 року фінансист позичив у нього 500 мільйонів рублів і не повернув. "Відразу після цього Гітельсон написав заяву про обмову", - додала адвокат.

Як відзначає "Газета", на засіданні Басманного суду у понеділок розглядалося питання про продовження Гітельсону терміну утримання під вартою. Суддя відхилила клопотання захисту про звільнення фінансиста під заставу в 15 мільйонів рублів і продовжив термін арешту до 26 лютого 2010 року.

Гітельсон був арештований в квітні. Разом з ним були арештовані колишній голова правління Віталій Рябов і його заступник Іван Бібінов. Всіх трьох звинуватили в розкраданні банківських коштів на 890 мільйонів рублів.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини