У США помер винуватець масового вбивства 60-річної давності

20/10/2009

У Нью-Джерсі помер Говард Бартон Анра (Howard Barton Unruh), що вчинив масове вбивство 60 років тому, повідомляє Associated Press. На момент смерті йому було 88 років. У 1949 році в місті Камден жертвами Анри, ветерана Другої світової війни і колишнього студента фармакології, стали тринадцять осіб.

Анра, якого фахівці визнали параноїдальним шизофреніком, признався у скоєних вбивствах, але був визнаний безнадійно неосудним і перед судом не з'явився. 6 вересня 1949 року він застрелив п'ять чоловіків, стільки ж жінок і троє дітей. Деяких із загиблих він знав особисто, інших випадково зустрів на вулиці. Згодом вбивця признався, що переживав через уявну неприязнь сусідів.

Як вважав психічнохворий ветеран, сусіди за спиною глузували з нього і будували проти нього підступи. Крім того, джерелом занепокоєння Анри були його гомосексуальні зв'язки. З шаною демобілізуючись з військової служби, колишній танкіст проводив час в тренуваннях зі стрільби та читанні Біблії, жив він за рахунок матері, що працювала на фабриці. В день масового вбивства він озброївся трофейним пістолетом "Люгер" і запасся 33 патронами.

Анра помер в другій половині дня у понеділок, 19 жовтня, в психіатричній лікарні в Трентоні, столиці Нью-Джерсі, після тривалої хвороби. Як відзначає CNN, масове вбивство 1949 року вважають першим інцидентом такого роду в США. Згодом подібні до Анре "самотні стрілки" з'являлися в країні багато разів.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини