Євсюков неодноразово грабував супермаркет

20/10/2009

Колишній начальник ОВД "Цариціно" Денис Євсюков неодноразово забирав товари з супермаркету "Острів" на Шипіловській вулиці без оплати, погрожуючи співробітникам магазина. Про це свідчить допит керівника "Острова", опублікований на сайті адвоката Ігоря Трунова.

За словами Світлани Олександрівни (прізвище жінки не вказане), Євсюков під час роботи дільничним на території, де знаходився магазин, регулярно набирав повну корзину товарів і відмовлявся їх оплачувати. Свідок відзначила, що ніхто із співробітників магазина не насмілювався перешкоджати Евсюкову.

Ігор Трунов, що представляє в суді інтереси потерпілих від влаштованої майором Євсюковим стрілянини в "Острові", заявив "Комсомольській правді", що подібна практика поширена серед дільничних.

Також він повідомив, що на пістолеті, з якого стріляв Евсюков, немає відбитків пальців. Також їх не виявилося на магазині і патронах. На думку Трунова, їх або хтось стер зі зброї, або пістолет був підмінений. Варто відзначити, щоЄвсюков стріляв не з табельної зброї, а з пістолета Макарова, який числився в розшуку з 2000 року. "Московський комсомолець" відзначає, що Євсюков називав власником пістолета водія Сергія Євтєєва, який підвозив його до "Острова", з яким, за словами майора, у нього вийшла сварка.

27 квітня майор Денис Євсюков застрелив Євтєєва і касирку магазину Ельміру Турдаєву, а також зробив замах на життя 21 людини. Сім покупців в результаті стрілянини одержали різні поранення. Євсюков заявив, що не пам'ятає подій в супермаркеті і не відчуває почуття провини. Майор міліції пройшов психіатричну експертизу і був визнаний осудним.

5 жовтня стало відомо про завершення слідства у справі про стрілянину в супермаркеті "Острів".

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини