У Китаї страять членів двох банд

21/10/2009

Суд китайського міста Чунцін ухвалив вирок учасникам двох банд. Як повідомляє агентство "Синьхуа", в цілому засуджений 31 чоловік, шестеро з них засуджені до страти.

Ватажок одній з банд Лю Чжун'юн визнаний винним в створенні кримінального угрупування і незаконної експлуатації вугільних шахт, під час аварій на яких загинули три людини. Крім того, на рахунку банди одне вбивство. Помічник ватажка банди Чжен Сінь засуджений до страти з відстроченням виконання вироку на два роки. Після цього часу покарання може бути пом'якшено. Решта 20 членів банди одержала терміни від 1 до 17 років тюремного ув'язнення.

Двох організаторів другої банди засудили до страти, ще двох її учасників – до страти з відтермінуванням виконання вироку на два роки. П'ятеро решта злочинців одержали від 11 років в'язниці до довічного висновку. Бандитів визнали винними у вбивствах, грабежах, незаконному володінні зброєю і підробці документів.

Як повідомляє AFP, в ході великомасштабної поліцейської операції в місті Чунцін за останній час були арештовані понад 1500 осіб, підозрюваних в причетності до організованої злочинності. У числі підозрюваних - місцеві політики і співробітники силових структур, які прикривали злочинний бізнес.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини