Співробітник прокуратури і міліціонер влаштували стрілянину в ресторані Самари

21/10/2009

Слідчий комітет при прокуратурі веде розслідування обставин колотнечі із застосуванням травматичної зброї в одному з ресторанів Самари, в якій взяли участь старший помічник районного прокурора Олександр Хабаров і його брат Сергій, підполковник міліції. Про це 21 жовтня повідомляє телеканал НТВ.

На час проведення перевірки Олександр Хабаров за наказом прокурора Самарської області був усунений з посади.

Інцидент відбувся 2 жовтня, проте відомо про нього стало тільки зараз. Як випливає з відеозапису з камер спостереження, переданого в ефірі НТВ, Сергій Хабаров з дружиною і братом підійшли до компанії у складі трьох молодих людей, після чого жінка кинула в одного з них коробку. Зав'язалася колотнеча із застосуванням травматичної зброї з боку співробітника прокуратури і міліціонера.

За словами учасників події Дмитра Груднева, Олега Долгаєва і Артема Кириллова, вони прийшли в ресторан поспілкуватися і випити пиво. У закладі у них зав'язалася розмова з дружиною Сергія Хабарова, яка сиділа недалеко, чоловік якої і спровокував конфлікт, повідомляє телеканал. "Ми так і не зрозуміли дотепер, чому вони відкрили вогонь", - повідомив Кириллов. В результаті інциденту всі троє звернулися за медичною допомогою.

Сергій Хабаров, у свою чергу, стверджує, що чоловіки, з якими у нього відбувся конфлікт, є членами організованого злочинного угрупування і загрожували його життю, а також життю  дружини і брата.

На місце події приїхала міліція, проте ніхто з учасників бійки затриманий не був. Рішення про порушення кримінальної справи також не ухвалювалося.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини