Суд зменшив компенсацію фігуранту справи про замах на Матвієнко у 50 разів

21/10/2009

Фігурант справи про замах на губернатора Санкт-Петербурга Валентину Матвієнко Владислав Баранов одержить 100 тисяч рублів компенсації морального збитку, повідомляє ІТАР-ТАРС. Таке рішення ухвалив 20 жовтня Петроградський суд Санкт-Петербурга.

Сам Баранов вважає суму компенсації низькою, оскільки він вимагав виплатити йому 5 мільйонів рублів. Також відносно екс-підозрюваного в підготовці замаху на Матвієнко припинено розслідування справи про підробку документів - Баранова підозрювали у використанні фальшивого паспорта. Як відзначає "Фонтанка.ру", справу було припинено у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Владислав Баранов, а також Равіль Мурадов і Тімур Саїдгарєєв були затримані за підозрою в організації замаху на губернатора Санкт-Петербурга весною 2007 року. У квітні 2009 року суд присяжних виправдав молодих людей, після чого вони звернулися до суду за компенсацією збитку.

У липні 2009 року Саїдгарєєв відсудив у Мінфіну Росії 137 тисяч рублів компенсації за судове переслідування. Саїдгарєєв вимагав 210 тисяч рублів.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини