Розшукуваний Інтерполом чех влаштувався працювати у в'язницю

21/10/2009

Громадянин Чехії, що розшукується на батьківщині за підозрою в причетності до шахрайства і наркоторгівлі, влаштувався на роботу у в'язницю строгого режиму в штаті Небраска в центральній частині США. Про це у вівторок повідомляє агентство Associated Press.

Як з'ясувалося, 32-річний Міхал Преслік (Michal Preclik), що працював охоронцем у виправній установі в місті Текумсі, був затриманий імміграційною владою ще у вересні 2009 року. Процедура його екстрадиції до Чехії вже розпочата.

Преслік близько року тому був оголошений в міжнародний розшук по лінії Інтерполу, проте в Управлінні виконання покарань Небраски стверджують, що при перевірці не виявили ніяких ордерів на його ім'я. При цьому, підкреслює агентство, посилання на сторінку сайту Інтерполу з повідомленням про розшук висвічується першим по запиту Michal Preclik в пошуковій системі Google.

Тим часом дружина чеха Карі Преслік стверджує, що Міхал нічого протизаконного не робив, а про те, що він оголошений в розшук, подружжя дізналося только після його арешту.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини