Розгляд справи про шантаж Траволти зірвався

22/10/2009

Джон Траволта із синомРозгляд справи про вимагання великої суми грошей у актора Джона Траволти зірвався через порушення, допущені в ході розгляду. Про це 22 жовтня повідомляє CNN.

Суддя багамського суду Аніта Аллен оголосила, що один з членів колегії присяжних в процесі восьмигодинної наради в кімнаті присяжних неправомірно контактував із сторонніми особами. Через просочення інформації на невеликому мітингу було передчасно оголошено, що один з підсудних буде виправданий.

У зв'язку з цим суддя вимушена була розпустити колегію присяжних. Справу розглядатимуть наново. Адвокат одного з обвинувачених Шурланд Карлсон заявив, що дуже засмучений подією. За словами адвоката, його клієнт, водій "швидкої допомоги" Таріно Лайтборн (Tarino Lightbourne), вже витратив на судовий розгляд дуже багато грошей.

Крім Таріно Лайтборна, в шантажі Траволти звинувачують колишнього багамського сенатора Плезант Бріджвотера (Pleasant Bridgewater). За версією слідства, звинувачені вимагали в актора 25 мільйонів доларів за фотографії вмираючого сина Траволти, 16-річного Джета. Хлопець раптово помер від хронічної хвороби під час відпочинку на Багамах в січні 2009 року. У разі несплати шантажисти погрожували віддати фотографії журналістам.

За іншою версією, Бріджвотер і Лайтборн погрожували опублікувати не фотографії, а медичну документацію, пов'язану із смертю Джета. Нібито Траволта при госпіталізації сина підписав якийсь документ, який можна розцінювати як непряме свідоцтво його моральної відповідальності за смерть хлопця.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини