В Астані зірвалося пограбування банку за допомогою підкопу

22/10/2009

У Астані невідомі зробили підкоп під будівлю Цеснабанку, повідомляє казахстанська газета "Експресс-К". Проте пограбувати банк не вдалося: вихід з тунелю, як відзначає видання, опинився в приміщенні, в якому не було жодних цінностей.

Дірку в підлозі виявив один із співробітників банку, який трохи провалився в неї.

У самому Цеснабанку, як відзначає видання, коментувати інформацію про спробу пограбування відмовилися.

Проте в правоохоронних органах її підтвердили. "Дійсно, такий факт був", - заявив голова комітету кримінальної поліції МВС Султан Кусетов. За його словами, відповідна заява від співробітників банку поступила 19 жовтня.

Анонімне джерело, близьке до банківського співтовариства, на який посилається газета, повідомило деталі. "Це могло бути пограбуванням століття, - сказав він, - але вони зробили підкоп в якесь "ліве" приміщення, де взагалі брати нічого, пробили бетонну підлогу. А гроші-то в депозитарії!". Він відзначив, що довжина тунелю складає близько 75 метрів. Його прорили від розташованого неподалік гаража.

Поліцейські вже з'ясували, що господар гаража здав його якійсь молодій людині, з якою пізніше не контактував. За однією з версій, риттям тунеля, можливо, займався професійний шахтар.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини