Депутат від БЮТ розповів про вимагання в рамках справи про педофілію

22/10/2009

Депутат від блоку Юлії Тимошенко Руслан Богдан, ім'я якого називалося серед причетних до скандалу із згвалтуванням артековців, заявив, що адвокат постраждалої сторони вимагав у нього два мільйони доларів, повідомляється на сайті БЮТ.

За словами Богдана, адвокат Андрій Циганков, що представляє в цій справі інтереси дітей і їх матерів, запропонував йому операцію: у обмін на два мільйони доларів діти перестали б згадувати ім'я депутата в серед тих, хто їх гвалтував.

"Після того, як Циганков по телефону запропонував зустрітися, я відразу звернувся із заявою в правоохоронні органи", - розповів депутат і додав, що саме на цій зустрічі адвокат і зробив свою пропозицію.

Бютівець також заявив, що за фактом здирства вже порушено кримінальну справу.

Раніше міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що у нього є докази здирства Циганковим грошей з Богдана. За словами глави МВС, міліція має в своєму розпорядженні відповідні аудіо і відеозаписи.

Циганков, в свою чергу, заявляє, що зустріч з Богданом дійсно була, а розмова дійсно йшла про гроші. Проте зміст розмови, судячи зі слів адвоката, був іншим - не Циганков вимагав, а Богдан пропонував деяку суму за відмову від згадування свого імені.

Як раніше заявив генеральний прокурор України Олександр Медведько, згвалтовані діти впізнали по фотографіях трьох депутатів Верховної Ради від БЮТ, в числі яких був і Руслан Богдан.

13 жовтня на Україні вибухнув гучний скандал: відразу два депутати Ради заявили про те, що їх колеги можуть бути причетними до розбещення малолітніх артековців.

Люди, замішані в цій історії, повністю заперечують свою причетність до насильства над дітьми.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини