На колишнього гендиректора "Ельдорадо" завели другу кримінальну справу

22/10/2009

Олександр ШифрінСлідчі органи МВС Росії порушили другу кримінальну справу відносно колишнього генерального директора компанії "Ельдорадо" Олександра Шифріна. Як повідомляє у четвер, 22 жовтня, ІТАР-ТАРС з посиланням на джерело в правоохоронних органах, підприємця звинувачують в тому, що в 2006 році він не доплатив податків на загальну суму чотири мільярди рублів.

Агентство відзначає, що в прес-службі Головного управління МВС РФ по Центральному федеральному округу підтвердили факт порушення нової справи відносно Шифріна, проте відмовилися розкрити які-небудь деталі.

РІА Новини уточнює, що справу завели по статті 199 КК РФ (ухилення від сплати податків з організації).

Кримінальне переслідування гендиректора "Ельдорадо" почалося ще в квітні 2008 року. Тоді відносно Шифріна порушили справу по статті 199, звинувативши його в несплаті більш ніж семи мільярдів рублів.

Слідству, проте, не вдалося знайти підприємця. Він був заарештований заочно, а в липні 2009 року - оголошений в міжнародний розшук.

Інформагентства відзначають, що "Ельдорадо" - мережа магазинів, що торгує побутовою технікою - відхрестилася від Шифріна, заявивши, що він працював в іншій організації. "Порушена кримінальна справа відноситься до однойменної оптової компанії "Ельдорадо" (нинішня назва - "Оптовик"), що не має з нашою мережею нічого спільного", - цитує ІТАР-ТАРС повідомлення компанії.

В той же час, відомо, що в березні 2008 року в компанії "Ельдорадо" почалися перевірки на предмет несплати податків. Компанія підозрювалася в тому, що не доплатила, за різними даними, від 8 до 15 мільярдів рублів.

Повідомлялося також, що торгова мережа "Ельдорадо" переклала відповідальність за несплачені податки на свого постачальника - оптову компанію "Ельдорадо". Ця компанія погодилася з податковими претензіями і у вересні 2008 року попросила визнати себе банкротом.

Хоча торгова мережа "Ельдорадо" заперечувала зв'язок між собою і однойменною оптовою компанією, ЗМІ писали, що насправді на цій компанії "висить" велика частина боргів торгової мережі, і їй вигідно банкрутство гуртовика.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини