Ватажок колумбійської наркомафії визнав провину в американському суді

11/09/2009

Ватажок колумбійської наркомафії визнав свою провину в американському суді, передає агентство Associated Press. Фабіо Енріке Очоа Васко (Fabio Enrique Ochoa Vasco), якого вважають провідним постачальником наркотиків у США, уклав операцію із стороною звинувачення і надав для конфіскації свою власність вартістю понад 15 мільйонів доларів.

Визнання в транспортуванні наркотиків було передано федеральному окружному суду в Тампі, штат Флоріда, в середу, 9 вересня, через двадцять років після того, як проти наркобарона вперше висунули звинувачення у США. Контрабандою кокаїну в США Очоа Васько займався з 1978 року, а через десять років очолив власну злочинну організацію, яка базувалася в Медельїні - другому за величиною місті Колумбії.

За умовами операції із слідством Очоа Васко визнав себе винним в злочинній змові з метою ввезення п'яти і більш кілограмів кокаїну на територію США. Йому загрожує вирок від десяти років в'язниці до довічного ув'язнення. Надані для конфіскації активи злочинця включають контракт з колумбійським футболістом Себастьяном Ернендесом (Sebastian Hernandez), острів біля північного узбережжя Колумбія, декілька квартир в Медельїні, готель в центральній частині Колумбії, а також власність у США, Мексиці і Венесуелі.

Влада США активізувала переслідування Очоа Васко останніми роками, за упіймання злочинця була призначена нагорода в 5 мільйонів доларів. Наркобарон змушений був вступити з американцями в переговори і здався у 2009 році.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини