Засновник тоталізатора BetOnSports отримав 4 роки в'язниці

03/11/2009

Гері КапланАмериканський суд засудив засновника віртуального спортивного тоталізатора BetOnSports Гері Каплана (Gary Kaplan) до чотирьох років ув'язнення, повідомляє Agence France-Presse.

Крім того, суд ухвалив стягнути з нього 43 мільйони доларів, кваліфікувавши їх як нечесно зароблены. Каплан визнав себе винним в декількох злочинах, зокрема у шахрайстві.

За інформацією звинувачення, вирок не розорить підсудного, оскільки на його рахунках все ще знаходяться десятки мільйонів доларів, отриманих у тому числі і після виведення компанії на Лондонську фондову біржу. Клієнтами компанії BetOnSports були мільйони осыб, близько 98 відсотків яких проживали в Америці.

За час своєї діяльності компанія прийняла ставки на суму понад чотири мільярди доларів. Гері Каплан був заарештований в Домініканській Республіці у 2007 році і екстрадований у США.

Суддя також зобов'язав 50-річного Каплана пройти курс консультацій у психіатра і закінчити середню освіту. Засуджений не зможе займатися яким-небудь новим бізнесом без дозволу спеціальної комісії.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини