Чоловік, що напав на офіси в Орландо, заборговував 90 тисяч доларів

06/11/2009

Джейсон РодрігесДжейсон Родрігес, який розстріляв у п'ятницю працівників офісної будівлі в центрі Орландо, штат Флоріда, зазнавав серйозні фінансові труднощі, передає агентство Associated Press.

Коли поліцейські вели 40-річного Родрігеса в дільницю, один з журналістів запитав його, чому він напав на своїх колишніх колег. "Тому що вони кинули мене загнивати", - повідомив той. Чоловік близько року працював у фірмі, співробітники якої постраждали від його дій, поки його не звільнили в червні 2007 року.

Родрігес розповів слідчим, що компанія Reynolds, Smith and Hills звільнила його без яких-небудь причин. Він також підозрював, що через колишніх працедавців йому не вдається одержати статус безробітного і пільги, що додаються до нього.

Агентству також вдалося дізнатися, що недавно Родрігес просив суд оголосити його банкротом. Він пояснював, що в рік може заробляти в закладі швидкого харчування не більше 30 тисяч доларів, тоді як його борги становлять майже 90 тисяч. Крім того, він заявив своєму 8-річному сину, який живе з матір'ю приблизно в півгодини їзди від Орландо, що не відвідує його, оскільки у нього немає грошей, немає роботи і йому нічого їсти.

У п'ятницю Родрігес увірвався в офісну будівлю в центрі міста і відкрив вогонь по працюючих там людях. В результаті одна людина загинула, а ще п'ятеро отримали поранення. Чоловіка затримали в будинку його матері, опору він не чинив. Поки що ніяких звинувачень йому не пред'явлено, додає агентство.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини