Замовником вбивства глави челябінського ФОМС назвали головного лікаря

19/03/2010

НєкрасовЗвинувачення в організації вбивства виконавчого директора Фонду обов'язкового медичного страхування Челябінської області Валерія Нєкрасова пред'явлене головному лікарю установи охорони здоров'я "ЦМСЧ Магнезит" міста Сатки, депутату парламенту Саткінського муніципального району Анатолію Громову.

За версією слідства, Громів організував вбивство глави регіонального ФОМС після того, як той викрив його у фінансових порушеннях. Нєкрасов повідомив главу Саткіного району, що в 2008 році Громов з порушеннями купив ліки на суму приблизно 2 мільйони рублів. У зв'язку з цим глава району запропонував головному лікарю звільнитися за власним бажанням.

Слідчі вважають, що Громов вирішив помститися Нєкрасову і попросив якогось мешканця міста Бакал Саткінського району підшукати для нього найманих вбивць. Той порекомендував йому звернутися до двох мешканців міста Златоуст. Офіційно імена цих людей не розкриваються, але ЗМІ стало відомо, що в посередництві при пошуку вбивць підозрюють 49-річного бакальця Геворка Мурадяна. Імена ймовірних виконавців вбивства журналісти не з'ясували. Повідомляється лише, що це молоді люди 21 року і 28 років.

Зараз Мурадян і двоє златоустовців перебувають під арештом. Громов у зв'язку з важкою хворобою залишений під підпискою про невиїзд.

Валерій Нєкрасов був застрелений в під'їзді свого будинку в Сатці вранці 22 листопада. Вбивці вистрілили йому спину, а потім добили контрольним пострілом в голову.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини