Чоловік зізнався у вбивстві дружини і двох дочок

21/03/2010

Вбивцею матері і двох дочок на південному сході Москви виявився чоловік жінки і батько сімейства Юрій Меркінд, який з'явився в міліцію і зізнався у злочині.

За словами джерел, Меркінд з'явився в лінійний відділок Володимирського Управління внутрішніх справ на транспорті в 22:20 у суботу, 20 березня. Міліціонерів Меркінд повідомив, що він убив свою сім'ю в квартирі на Волгоградському проспекті (відзначимо, що раніше в ЗМІ фігурувала квартира на Рязанському проспекті).

Після цього чоловік був затриманий. У Володимирську область виїхали співробітники відділу з розслідування замовних вбивств Московського кримінального розшуку (МУР), а також співробітники Слідчого комітету СКП РФ у Москві.

Раніше у суботу повідомлялося, що під Володимиром за підозрою у вбивстві 37-річної жінки і двох її дочок - семи і дванадцяти років - була затримана якась людина, особа якої не розкривалася. Як пізніше повідомило РІА Новини з посиланням на керівника СУ СКП РФ по Москві Анатолія Багмета, затриманим виявився чоловік жінки, якого розшукували за підозрою в причетності до злочину.

Мотиви, якими керувався Юрій Меркінд, поки не встановлені. За однією з версій, чоловік, що займався бізнесом, потрапив в скрутне фінансове становище, після чого вирішив убити свою сім'ю і покінчити життя самогубством. 20 березня він застрелив членів своєї сім'ї, проте від другої частини свого задуму з незрозумілих причин відмовився.

Джерела також відзначили, що Меркинд відразу ж потрапив у коло підозрюваних. На причетність чоловіка до вбивства слідчих навів той факт, що він не появився після вбивства дружини і дітей, а також нібито передсмертна записка, знайдена міліціонерами в квартирі убитих. У ній від імені загиблих повідомлялося, що вони "добровільно пішли з життя".

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини