За підсумками обшуків в МВС РОсії заарештували полковника

22/03/2010

Будівля МВС РосіїНачальник оперативно-розшукового бюро номер 11 Департаменту забезпечення порядку на транспорті (ДОПТ) МВС РФ, полковник Сергій Мотін заарештований за підозрою в контрабанді. Про це 22 березня повідомляється на сайті Слідчого комітету при прокуратурі РФ.

У повідомленні СКП зазначається, що в ході обшуків, проведених 19 березня в столичних підрозділах ДОПТ МВС, були здобуті докази приналежності Мотіна до групи контрабандистів. Найближчим часом полковнику пред'являть звинувачення.

Тим часом відразу після обшуків анонімні джерела в правоохоронних органах повідомляли журналістів, що "один з високопоставлених співробітників департаменту в званні полковника" всього лише викликаний слідчими для надання свідчень. Джерела запевняли, що мови про арешт цієї людини поки що немає.

Мотін став фігурантом так званої "справи Віктора Сюсюри". В рамках цієї справи під підозру в контрабанді потрапили колишній глава МВС Бурятії Сюсюра, а також його колишній заступник Андрій Шурупов, колишній начальник служби економічної безпеки УФСБ РФ по Краснодарському краю Олександр Молібога і деякі інші люди. Сюсюра і Шурупов з осені 2009 року перебувають під арештом, а Молібога та інші фігуранти справи оголошені в розшук.

За версією слідства, Сюсюра, який колись займав пост керівника Азово-чорноморського управління внутрішніх справ на транспорті, а також інші чиновники потурали контрабандистам, що діяли в аеропортах Сочі і Майкопа.

Повернутися до списку публікаційОстанні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини