На Ставропольї двох братів запідозрили в цькуванні даїшників собаками

30/03/2010

Один з потерпілих міліціонерівСтосовно двох жителів міста Новоалександровськ Ставропольського краю порушили кримінальну справу про побиття співробітників ГІБДД. Про це 22 березня повідомляється на сайті Слідчого комітету при прокуратурі РФ.

За інформацією газети "Ставропольська правда", 13 березня співробітники ГІБДД Євгеній Яловий і Михайло Хворостецький спробували зупинити для перевірки ВАЗ-2114, що їхав по одній з вулиць Новоалександровська. Проте водій проігнорував вимогу інспекторів і продовжив рух. Міліціонери погналися за ним на службовому автомобілі.

Порушник під'їхав до свого будинку і спробував скористатися пультом дистанційного керування воротами. Це вдалося йому не відразу, і міліціонери встигли поставити біля воріт свою машину. Проте порушник, врізавшись в міліційний автомобіль, прорвався в двір. Тим часом з будинку вийшов старший брат зловмисника з відеокамерою. За версією слідства, він спустив на співробітників ГІБДД двох собак.

Хворостецький розповів "Ставропольській правді", що у дворі його майже відразу ударили по голові чимось важким. Він знепритомнів, а коли прокинувся, побачив, що порушник і його брат б'ють Ялового, на якого також напали нацьковані господарями будинку собаки. Яловий пізніше пояснив, що не хотів відстрілюватися, тому що боявся потрапити в присутніх навколо роззяв. Нарешті зловмисники самі припинили побиття, відкликали собак і пішли в будинок.

Як стало відомо журналістам, в ході дослідчої перевірки брати заперечували свою провину в побитті представників влади. За словами молодшого брата, через тоновані шиби і гучну музику він не бачив, що його переслідує машина ГІБДД. Старший брат, у свою чергу, сказав, що прийняв міліціонерів за бандитів.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини