Головному фігуранту справи про бійку в Кондопозі дали 22 роки

22/03/2010

Підсудні у справі про безлади у КондопозіВерховний суд Карелії засудив до 22 років позбавлення волі головного обвинуваченого у справі про бійку, яка в 2006 році стала причиною масових безладів у місті Кондопога.

За рішенням суду Іслам Магомадов проведе п'ять років у в'язниці, а потім буде на 17 років переведений в колонію. За даними РІА Новини, решта підсудних отримали терміни позбавлення волі від трьох років десяти місяців і більше. Точні терміни поки що не називаються.

Прокуратура вимагала засудити Ісламу Магомадова до 22 років, а підсудних Асламбека Баканаєва і Саїд-Магомеда Едільсултанова - до 14 років. Для обвинуваченого Магомеда Камілова прокуратура просила сім років і два місяці позбавлення волі. Нарешті, Геріхан Магомадов і Магомед Ахмедов, за версією прокуратури, заслуговували по 6,5 років позбавлення волі.

Всі фігуранти справи, окрім Іслама Магомадова, звинувачувалися в нанесенні шкоди здоров'ю різного ступеня тяжкості. Ісламу Магомадова звинувачували у вбивстві двох осіб і замаху на вбивство.

Бійка в кондопозькому ресторані "Чайка" відбулася 30 серпня 2006 року. У бійці були убиті два мешканці Кондопоги, ще дев'ять осіб отримали поранення. Після цього в місті пройшли антикавказькі погроми.

У 2007 році суд засудив двох призвідників бійки, Сергія Мозгальова і Юрія Плієва, відповідно до трьох з половиною років і восьми місяців позбавлення волі. Розгляд справи уродженців Чечні і Дагестану, що брали участь в конфлікті, тривав довше. Розслідування справи завершилося лише у 2008 році, а потім кілька разів відкладався початок судового процесу.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини