П'ятеро воронежців запідозрили в анархо-сатанізмі

06/04/2010

Вид на ВоронежМіліція Воронезької області почала перевірку діяльності організації "Крадений хліб", яку визнали тоталітарною сектою анархо-сатаністської спрямованості.

У членів організації вилучили системні блоки комп'ютерів, окультну літературу і ритуальну атрибутику. Всього в екстремістській діяльності підозрюються п'ятеро осіб у віці 30-35 років. За даними РІА Новини, вони затримані.

За версією слідства, активісти "Краденого хліба" регулярно проводили ритуали і викладали їх відеозаписи в інтернет. Також вони проводили в зруйнованій церкві дії, які міліція кваліфікувала як "осквернення". Нарешті, весною 2009 року вони вивісили на Північному мосту у Воронежі саморобний банер з написом "Спіть спокійно, бог помер".

Останнє викликало сильне обурення якогось Валерія Джейрахова, який 24 квітня 2009 року опублікував у виданні "Сегодня.ру" критичну замітку. У матеріалі дії членів "Краденого хліба" порівнювалися з акціями з "реклами атеїзму", які проводилися громадськими активістами в багатьох країнах світу, наприклад, у США, Німеччині і Великобританії.

Джейрахов назвав ці рекламні кампанії "епідемією блюзнірства і богоборства", що охопила Західну Європу. У своїй замітці він закликав "поставити на місце святотатців", що зарвалися, маючи на увазі членів "Краденого хліба". Автор стверджував, що його протест підтримує воронезьке відділення організації "Союз російського народу".

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини