Співробітнику ФСКН дали умовний термін за шахрайство

24/04/2010

Алєксєй МіроновСуд визнав співробітника центрального апарату Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків РФ (ФСКН) Олексія Міронова і його поплічника Сергія Бєлобородова винними у шахрайстві, повідомляє прес-служба слідчого комітету при прокуратурі. Міронов і Бєлобородов засуджені до п'яти років позбавлення волі умовно.

За даними слідства, заступник начальника Управління міжвідомчої взаємодії у сфері профілактики Департаменту міжвідомчої і інформаційної діяльності ФСКН Росії Міронов і гендиректор компанії "Результат" Бєлобородов у цілому викрали 2 мільйони рублів бюджетних коштів при виконанні держконтракту.

Йдеться про державну програму із боротьби зі вживанням наркотиків. В рамках програми передбачалося виготовити і розповсюдити через залізничні каси 750 тисяч конвертів з антинаркотичними гаслами.

Конкурс на виробництво конвертів в 2007 році виграла компанія "Результат", окрім якої ніхто в ньому участі не брав. Міронов, у свою чергу, підписав акт приймання робіт, проте в ході перевірки з'ясувалося, що ніяких конвертів виготовлено не було, і через каси вони не розповсюджувалися.

Тим часом Бєлобородов і його компанія "Результат" є фігурантами ще однієї кримінальної справи про корупцію у державних. Як пише "Час новин", Белобородов звинувачується в розкраданні 8 мільйонів рублів, виділених на реалізацію програми зі сприяння переселенню до Росії співвітчизників з-за кордону Федеральної міграційної служби. Як і у випадку з ФСКН, держзамовлення стосувалося друку рекламних буклетів і виконаний він не був.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини