Сільська вендета у Волгоградській області завершилася перестрілкою

28/04/2010

Будівля ГУВС у Волгоградській областіУ ГУВС Волгоградської області створено оперативний штаб із розслідування справи про перестрілку в селі Верхня Водянка.

Штаб, якому належить встановити всі обставини конфлікту, очолив один із заступників начальника обласного ГУВС. Порушено справу за 105-ю статті УК РФ ("вбивство"). У ймовірних учасників перестрілки вилучили три зареєстровані мисливські рушниці.

За попередніми даними, 25 квітня двоє жителів Верхньої Водянки серйозно посварилися. 26 квітня на околиці села зібралися знайомі цих чоловіків - в цілому близько 30 осіб. В ході переговорів конфлікт загострився.

Через декілька годин родичі чоловіків, що посварилися, зустрілися на пустирі і почали ображати один одного. В ході сварки один з її учасників вистрілив в іншого з рушниці, після чого стріляти почали ще декілька чоловік. В результаті один чоловік був убитий. Поранення, за різними даними, отримали п'ять або шість учасників перестрілки.

За інформацією агентства "Висота 102.0", вбивцею одного з учасників конфлікту правоохоронні органи вважають молоду людину, яка сам згодом отримала серйозні поранення. Лікарі розцінюють стан підозрюваного як украй важкий.

Як стало відомо журналістам, одна з сімей, що брали участь в конфлікті, давно залякувала односельців. Членів цієї сім'ї в населеному пункті не любили. Тому на стороні другої сім'ї в ході конфлікту виступили багато жителів Верхньої Водянки.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини