Підстрелений приморський депутат відкусив своєму кривднику вухо

28/04/2010

ВладивостокДіловий партнер депутата міської думи Владивостока Вадима Глазунова, який стріляв в народного обранця з пістолета, сам постраждав при цьому інциденті. За даними регіонального агентства "Дейта", заступник Глазунова по компанії "Егершельд" Володимир Нікітін опинився в лікарні, оскільки депутат відкусив йому вухо. У міліції знаходяться заяви від обох учасників конфлікту.

Глазунов отримав поранення в шию і також був госпіталізований. Причиною конфлікту стала пропозиція Нікітіну звільнитися за власним бажанням. Точна посада Никітіна не називалася, і серед заступників Глазунова в УК "Егершельд" він не згадується.

Сам Нікітін пояснив, що працював разом з Глазуновим в компанії з перших днів її існування на умовах розподілу прибутку 50 на 50. Партнер депутата з'явився в міліцію з повинною. Він пояснив, що стріляв з травматичного пістолета "Оса".

За словами представника Слідчого управління у Примор'ї Аврори Римської, розслідуванням обставин інциденту займається Фрунзенське РВВС Владивостока. Рішення про порушення кримінальної справи поки що не ухвалене.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини