Пітерських людоїдів посадили майже на 20 років

06/05/2010

Главатських і МожновМіський суд Санкт-Петербурга відправив до колонії двох молодих людей, визнаних винними у вбивстві дівчини, останки якої вони з'їли. 20-річний Максим Главатських отримав 19 років колонії строгого режиму, його ровесник Юрій Можнов - 18 років. Про це 5 травня повідомляє видання "Фонтанка.ру".

Встановлено, що в ніч на 20 січня 2009 року Главатських і Можнов втопили у ванні свою 16-річну знайому. Вони розчленували труп і з'їли частину м'яса, а інше викинули на смітник. Мобільний телефон і фотоапарат убитої злочинці продали. Крім того, Главатських залишив собі плеєр дівчини, а Можнов привласнив її одяг.

Затримані молоді люди були майже відразу після злочину. Зловмисники зізналися, що, розчленувавши труп дівчини, вони спробували від нього позбавитися. Проте підозрювані наполягали на тому, що не вбивали її - нібито дівчина потонула у ванні випадково. Факт людоїдства Главатських і Можнов пояснили тим, що просто були голодні.

Як стало відомо журналістам, на момент скоєння злочину Главатських працював м'ясником, а Можнов - флористом. Главатських вже має судимість за розбій. Можнов колись проходив лікування в психіатричній клініці. Крім того, його намагалися притягнути до відповідальності за жорстоке поводження з тваринами і загрозу вбивством, але у результаті звинувачення були зняті.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини