На пітерський клуб "Тунель" завели справу за небезпечні послуги

06/05/2010

Захід у клубі "Тунель"За фактом надання в пітерському клубі "Тунель" розважальних послуг, що не відповідають вимогам безпеки, порушено кримінальну справу. Як повідомляє Слідче управління по Петербургу, клуб продовжував свою діяльність, не дивлячись на неодноразові попередження Госпожнадзора про виявлені порушення пожежної безпеки.

Перша перевірка, що виявила порушення була проведена 9 грудня 2009 року. Керівництво ТзОВ "Кар'єр", що орендує приміщення, в якому розташований клуб, притягало до адміністративної відповідальності.

28 грудня 2009 року і 11 січня 2010 року при повторних перевірках з'ясувалося, що порушення не усунені, і клуб був закритий на 90 діб. Проте 7 квітня співробітники правоохоронних органів встановили факт діяльності клубу і наявності в ньому відвідувачів при як і раніше неусунених порушеннях пожежної безпеки.

Про якісь санкції чи заходи до клубу і його керівництва слідче управління не повідомило. На сайті "Тунеля" продовжується складання списків на заходи, заплановані на 7 і 9 травня.

Клуб "Тунель" є одним із найстаріших розважальних закладів в Росії, що спеціалізуються на електронних напрямах музики, таких як техно, драм'н'бейс, хаус і брейкс, а також на виступах емсі і діджеїв. Клуб функціонує з 1993 року і розташований в бомбосховищі на Петроградській стороні.

Тотальні перевірки нічних клубів на дотримання правил пожежної безпеки почалися в Росії після пожежі в пермському клубі "Кульгавий кінь", при якому загинули 156 осіб.

Повернутися до списку публікаційПОСТУП: львівська інтернет-газета

Останні новини

Убийство в кино: как это происходит? Кадр из фильма "Афера по-американски"

Попередні новини